С Кокер на море!?!?

Дискусии по всички останали въпроси

Re: С Кокер на море!?!?

Мнениеот LStaley » Пет Юли 24, 2009 8:32 am

Не сме водили Фори на плажове където са забранени кучетата с табели, на другите плажове: ДРЕМЕ МИ ЗА ХОРАТА :)
Децата даже му се радваха много, идваха да се снимат с него :) НИкакви проблеми нямаше.. а и да имаше... щях да реагирам така както е правилно...
:)
LStaley

Мнениеот Clara » Нед Авг 02, 2009 4:02 am

Ние с нашата беборана ще ходим на море другата година, че тази няма как. Ще може ли ориентировачно да кажете някои курорти, където може да я заведем (освен Созопол), а и някои хотели или нещо от тоя сорт :)
Clara

Мнениеот pooh » Чет Авг 27, 2009 4:28 pm

Не сме ходили с Кора на море. Преди 10-12 години все с кучета ходехме по разни бунгала, ама тогава може би хората не бяха толкова пристиснати още. Не искам да съм груба ама в това море може би /сигурно/ се къпят, пишкат и акат хора дето са може би по-мръсни от кучето ми. Сега Кора като беше в Пловдив я водихме на гребната база и там плува и беше много забавно имаше малко хора и те нямаха нищо против на всички им беше забавно.После по едно време Общинската охрана ни направи забележка да я вържем /добре, че не ни глобиха/. Голям враг съм на ограниченията за кучета. Но да обяснявам ли изобщо.
Иначе в кола с Кора е ад, не е свикнала и пищи като на заколение и умирам от срам като сме в такси. Започва малко да се научава да пътува с влак и на гарите и във влаковете не правят проблем, като си купиш 1/2 билет.
pooh

Мнениеот ilussion94 » Пон Авг 31, 2009 1:31 pm

Водим го на море от 5 месечен. Досега сме били 2 пъти на море с него. Първоначално го беше страх от водата, но след това се престраши и след няколко дена получи отит и трябваше да ходим на доктор в бургас. Иначе относно плажа на къмпинг Градина и на къмпинг Юг не ни правят никакви проблеми за кучето. :P
п.п. На къмпинг градина всяка седмица има фойерверки. :D И като почне да гърми се крие под караваната и лае от там. :D :D :D
ilussion94

Мнениеот kris11 » Сря Яну 20, 2010 7:17 pm

krassy написа:Имахте ли проблеми с хората на плажа? Такива, които протестират, че си с куче или, че кучето се къпе във водата, там където и всички хора и деца? Мисля, че това е най- големия проблем навсякъде....

На Ветеран в ляво посока Галата или на Фичоза след рибарската стоянка. Ако някой и там досажда има подходящи сопи .
Ама то си е мък от водата не излиза ,а като излезе вземе , че се изтръска както си лежиш на хавлията .
kris11

Мнениеот didka98 » Пон Яну 25, 2010 4:37 pm

Това лято ще ходим на море.За моя радост ние живеем на брега на морето и освен това плажат е разрешен за кучета. ;)
didka98

Мнениеот siat » Сря Яну 27, 2010 3:43 pm

Освен да кажете къде е този плаж разрешен за кучета , защото това лято и ние ще бъдем с Арън на море.Това ми е трето куче , което гледам , но за първи път ще водя домашен любимец на море. Трудно е да ангажирам някой да го гледа 10 дни , а и той ще страда , ако го оставим.
siat

Мнениеот kris11 » Съб Фев 20, 2010 8:24 pm

krassy
Аз ходя на Ветеран или Фичоза . На Ветеран в посока Галата . Там никой не ми досажда, а и да рече има подходящи клони / сопи/ за съветване.
Кокеро е с мен във водата , аз се гмуркам за да стържа миди , а той кръжи около мен във водата . Проблема ми е само с питейната вода - запасил съм се с шишета и купичка , но много бързо се изразходва..Научил съм го да пие от шепата ми вода. Не се научи да яде сурови миди .
Като легна на пясъка е на 20 см максимум от мен да не се загубя зер.
kris11

Мнениеот inna » Вто Май 18, 2010 12:10 pm

Мога да Ви предложа вила на самия бряг, с плаж, двор, барбекю и прекрасна панорама.
Плажната ивица пред вилата е много дълга, неоживена и неохраняема.
Нашият 10-годишен кокер там е безумно щастлив, защото може да тича на воля,да плува в морето и "лови" гларусите!
Мястото е все още "диво" и много удобно за дом. любимци и морски риболов.....
Не е реклама, просто искам да съм полезна!
С кокер по хотели си е мъка ....
Е ...зависи от кокера, но нашият е от най-лудите! ;)
inna

Мнениеот zlatabani4ka » Вто Юли 06, 2010 8:01 pm

Ние отиваме в Синеморец запърви път на море :)
Знам, че ако пият морска вода се разхлабват, също така от доста опитен човек, гледащ кокер научих, че много трябва да се внимава със слънцето, повече подо препарат чадъра, особено за малко куче, може ушетата с профилактично препаратче след баня! Копаят си дупки, защото там е по-хладно и влажно, мноого водичка и всичко е наред!
www.dnevnik.mukki.net
[img]http://pctf.pitapata.com/dYapp3.png[/img]
[img]http://line.romanticcollection.ru/an/10_30b_4BC8C1C0_LGLaLrLy_0.gif[/img]
zlatabani4ka

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко останало